Originální hrané hokejové dresy

či jiné sběratelské artefakty

Hrané dresy Ocelářů Třinec z play off 2018 fotka

Hrané dresy Ocelářů Třinec z play off 2018

Předmětem aukce jsou originální hrané černé dresy třineckých Ocelářů z Generali play-off 2018.


Gólový puk Roberta Reichela z NHL fotka

Gólový puk Roberta Reichela z NHL

Gólový puk Roberta Reichela, byl to jeho 250. gól v NHL. Celkem jich nastřílel 252. Skóroval 4. 3. 2004 proti NY Islanders, asistovali mu Berg a Pilař. Hvězdy zápasu: Leetch, McCabe, Sundin. K puku je certifikát pravosti.


Hraný dres Roberta Langa z Washingtonu Capitals ze sezóny 2002/03 fotka

Hraný dres Roberta Langa z Washingtonu Capitals ze sezóny 2002/03

Hraný dres Roberta Langa z Washingtonu Capitals ze sezóny 2002/03. Jedná se o druhou sadu, ve které Washington hrál. K dresu je certifikát pravosti a je registrovaný v programu společnosti Meigray.


Hraný dres Martina Ručinského ze sezóny 2002/2003 fotka

Hraný dres Martina Ručinského ze sezóny 2002/2003

Hraný dres Martina Ručinského ze sezóny 2002/2003. Jedná se o třetí set dresů St. Louis Blues, který byl hraný v základní části i v play off, kde byl Ručinský druhým nejproduktivnějším hráčem. K dresu je certifikát pravosti, a dres je registrovaný společností Meigray.


Hraný dres Jozefa Stümpela z Los Angeles Kings ze sezóny 1998/99 fotka

Hraný dres Jozefa Stümpela z Los Angeles Kings ze sezóny 1998/99

Hraný dres Jozefa Stümpela z Los Angeles Kings ze sezóny 1998/99. Dres je z druhé sady dresů, jedná se o dres značky Starter, která vyráběla dresy pro NHL jen 3 sezóny. K dresu je certifikát pravosti.


Autentický dres Jaromíra Jágra z NHL All stars game 2000 fotka

Autentický dres Jaromíra Jágra z NHL All stars game 2000

Jágrmánie začíná. Vydražte unikátní autentický "on ice game" dres z NHL All stars game v Torontu z roku 2000 a podpořte Jaromíra na českých kluzištích. Jágr byl v roce 2000 nominován do první útočné formace spolu s Teemu Selanne a Matsem Sundinem.


Gólový puk Martina Ručinského ze sezóny 2003/04 fotka

Gólový puk Martina Ručinského ze sezóny 2003/04

Gólový puk Martina Ručinského ze sezóny 2003/04, k puku je přiložený certifikát pravosti. Gól dal 1.1.2004 v dresu NY Rangers v zápase proti St. Louis. Ručinskému asistovali Nedvěd a Malachov. Byl to Ručinského 10. gól v sezóně a 204. v kariéře. V téže zápase slavil Joel Quenneville 300. vítězství a B. Leetch 1100. bod. Hvězdy zápasu: Weight , Danton, Tkačuk.


Gólový puk Martina Straky ze sezóny 2003/04 fotka

Gólový puk Martina Straky ze sezóny 2003/04

Gólový puk Martina Straky ze sezóny 2003/04. Gól dal v zápase proti Dallasu Stars 3.1.2004. Byl to jeho 10. gól v sezóně a zároveň poslední v dresu LA Kings, 192. v kariéře. Asistovali mu Belanger a Modrý. Hvězdy zápasu: Guerin, Višňovský, Straka.


Originál hraný dres Baroše z Antalyaspor s podpisem fotka

Originál hraný dres Baroše z Antalyaspor s podpisem

Originální hraný dres Antalyaspor, hráč Milan Baroš, 1.turecká liga, sezona 2013/2014. Dres vlastnoručně podepsán hráčem.


Originální hraný zápasový dres Tomáše Koubka ze Slovanu Liberec fotka

Originální hraný zápasový dres Tomáše Koubka ze Slovanu Liberec

Originální hraný zápasový dres Tomáše Koubka ze Slovanu Liberec s vlastnoručním podpisem.


Originalní hraný zápasový dres Davida Lafaty ze Sparty fotka

Originalní hraný zápasový dres Davida Lafaty ze Sparty

Originalní hraný zápasový dres Davida Lafaty ze Sparty Praha, nejlepšího střelce historie české ligy s vlastnoručním podpisem.


Originální hraný tréninkový dres Jaromíra Jágra fotka

Originální hraný tréninkový dres Jaromíra Jágra

Originální hraný tréninkový dres Jaromíra Jágra věnovaný po tréninku s vlastnoručním podpisem Jágra a dalších hráčů např. František Kaberle, Tomáš Kaberle, Hořava atd.


Originální dres Aleše Hemského z  NHL Edmonton Oilers fotka

Originální dres Aleše Hemského z NHL Edmonton Oilers

Originální dres Aleše Hemského z NHL Edmonton Oilers s vlastnoručním podpisem.


Originální reprezentační dres Šurala z kvalifikace ME 2016 fotka

Originální reprezentační dres Šurala z kvalifikace ME 2016

Originál zápasový dres Česká republika hráč Josef Šural z utkání kvalifikace mistrovství Evropy 2016 Česká republika – Turecko, hraného 10.10.2015. Dres s defektem švů ve spodní části viz foto.


Hrnečky a podšálky Sparta z roku 1980 fotka

Hrnečky a podšálky Sparta z roku 1980

Hrnečky a podšálky Sparta z roku 1980, nepoužité v originálním balení made in Czechoslovakia, 6 kusů.


Hrané dresy HC Škoda Plzeň ze sezóny 2017/18 fotka

Hrané dresy HC Škoda Plzeň ze sezóny 2017/18

Aukce hraných dresů HC Škoda Plzeň ze sezóny 2017/18. Ke každému dresu bude certifikát pravosti. Výtěžek z aukce půjde na podporu Regionální plzeňské hokejové akademie.


Dres Sparty s podpisy hráčů z roku 2003 fotka

Dres Sparty s podpisy hráčů z roku 2003

Dres Sparty s podpisy hráčů z roku 2003, hráč Karel Poborský. Dres je nepoužitý.


Originál hraný dres Radoslava Látala z FC Schalke 04 s podpisem fotka

Originál hraný dres Radoslava Látala z FC Schalke 04 s podpisem

Originál hraný dres FC Schalke 04, Bundes liga 1999/2000, hráč Radoslav Látal s vlastnoručním podpisem.


Originál hraný dres Erika Jendriška z SC Freiburg s podpisy hráčů fotka

Originál hraný dres Erika Jendriška z SC Freiburg s podpisy hráčů

Originál hraný dres SC Freiburg hráč Erik Jendrišek, 1. Bundes liga, sezona 2011/2012. Dres vlastnoručně podepsán hráči tehdejšího týmu viz. foto.


Originál hraný dres Brezinského z AC Sparta Praha fotka

Originál hraný dres Brezinského z AC Sparta Praha

Originál hraný dres AC Sparta Praha hráč Miloš Brezinský, ze zápasu 1. Gambrinus ligy mezi AC Sparta Praha a SK Slavia Praha hraného 8.10.2007.


Aukce hokejových dresů fotka

Aukce hokejových dresů

V aukci naleznete prvoligové či druholigové dresy za minimální ceny.


Mountfield HK – unikátní tablo s kusy hokejek hráčů fotka

Mountfield HK – unikátní tablo s kusy hokejek hráčů

Je 103 cm široké, 78 cm vysoké a vlastnit ho bude jen deset osob! Originální obraz obsahuje týmovou fotku a navíc klubové kartičky kompletního A-mužstva včetně trenérského týmu ze sezóny 2017/18, které jsou opatřeny vlastnoručními podpisy. Celkem se na tablo vměstnalo 28 hráčů a 3 trenéři. U každého z hokejistů navíc naleznete kus jeho originální hrané hokejky. Jedná se o jedinečný upomínkový předmět, kterých bylo vyrobeno pouze deset kusů. Jeden z nich je fanouškům k dispozici skrze internetovou aukci, její výtěžek půjde na výchovu mladých královéhradeckých nadějí. Konec dražby je naplánován na čtvrtek 31. května 20:00.


Mountfield CUP 2017 - jedinečné sety unikátních hokejových karet fotka

Mountfield CUP 2017 - jedinečné sety unikátních hokejových karet

Jedná se o jedinečné sety hokejových karet týmu Mountfield Hradec Králové. Tyto karty byly vydány ku příležitosti Mountfield Cupu 2017. Set vždy obsahuje 25 hráčů, kteří Mountfield Cup 2017 hráli (karty jsou ve dresech Mountfield Cupu) a navíc 11 hráčů, kteří buďto Mountfield Cup nehráli, ale byli v týmu ( Rybár, Látal) a nebo hráči, kteří byli oporami Hradce v minulých letech (Kacetl, Newton, Dej, Štajnoch, Plášil, Frühauf, Jank, Knotek, Nedvídek). Tyto unikátní karty jsou k prodeji v několika verzích.


Aukce hraných dresů HK FCC Město Lovosice ze sezony 2017/18 fotka

Aukce hraných dresů HK FCC Město Lovosice ze sezony 2017/18

Charitativní aukce hraných domácích (černých) dresů extraligového házenkářského týmu HK FCC Město Lovosice ze sezony 2017/18. Výtěžek poputuje na podporu Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích, konkrétně na nutnou obměnu stávajících lůžkovin. Dresy jsou hrané, je na nich tedy znatelné opotřebení z průběhu sezony. K dresu obdržíte též certifikát pravosti.


Hokejisté pomáhají Honzíkovi fotka

Hokejisté pomáhají Honzíkovi

Parta hokejových nadšenců pořádá ve spolupráci s nadačním fondem Dobrá srdce charitativní hokejovou aukci, jejíž výtěžek bude použit na pomoc Honzíkovi. Honzík je po hypoxii (následkem tonutí) ve stavu vigilního kómatu, trpí těžkou poúrazovou epilepsií a rodiče o něj 24 hodin denně pečují.


Žluté dresy Dukly Jihlava z extraligy 2017/2018 fotka

Žluté dresy Dukly Jihlava z extraligy 2017/2018

Vydražte si originální hrané dresy Dukly Jihlava z extraligové sezony 2017/2018, ve které Dukla hrála po dvanácti letech nejvyšší hokejovou soutěž. Do aukce jde žlutá varianta dresů, ve kterých Jihlava hrála venkovní zápasy a jedno domácí utkání. Dresu dominuje sekundární klubové logo s Ježkem vycházejícím z písmene D a J, klasické redesignované logo je na ramenech. Originál stvrzuje nášivka Authentic Game Jersey a systém proti vysvlečení dresu. Vydražený dres je zasílán ve speciálním dárkovém balení s certifikátem pravosti. Do dražby jde i jedna varianta červeného dresu, ve kterých Dukla nastupovala k domácím zápasům. Zcela výjimečně je možné vydražit i tři dresy z extraligové přípravy 2017.


Aukce hraných dresů Bílých Tygrů Liberec ze sezony 2017/18 fotka

Aukce hraných dresů Bílých Tygrů Liberec ze sezony 2017/18

Do dražby jde téměř kompletní sada bílých dresů ze sezony 2017/18. Výjimkou je dres Lukáše Dernera, který je v aukci v modré variantě. Výtěžek aukce poputuje na konto tygří mládeže.


Originální dres Kloseho z SS Lazio Řím fotka

Originální dres Kloseho z SS Lazio Řím

Aukce originálního dresu Miroslava Kloseho z SS Lazio Řím z Evropské ligy ze zápasu proti Spartě z 10.3.2016, které skončilo 1:1. Miroslav Klose je mistr světa z roku 2014 a se 71 góly nejlepší střelec německého národního týmu.


Aukce podepsaných puků legendami NHL fotka

Aukce podepsaných puků legendami NHL

Aukce podepsaných puků hráči NHL - Red Kelly, Brendan Shanahan, Bob Clarke, Jari Kurri a Johnny Bower. Podpisy jsou získané na soukromích autogramiádách v USA a Kanadě, pravost podpisu je doložena certifikátem o pravosti a na zadní straně nalepením hologramu. Pouze Bob Clarke nemá certifikát, protože podpis je získán na veřejné autogramiádě. Podpis je doložen fotografií Boba při podpisu puku.


Originální mistrovská kšiltovka Kratěny z posledního titulu Sparty fotka

Originální mistrovská kšiltovka Kratěny z posledního titulu Sparty

Aukce originální mistrovské kšiltovky Ondřeje Kratěny z roku 2007, kdy Sparta porazila ve finále extraligy Pardubice 4:2 na zápasy a získala doposud poslední extraligový titul. Kratěna se na vítězství podílel pěti brankami v šesti finálových zápasech.


Poslední příhozy

8 000,00 Kč - toopr
20.05.2018 17:50:39

2 300,00 Kč - vikina22
20.05.2018 17:28:30

2 300,00 Kč - Mufi
20.05.2018 17:12:48

2 500,00 Kč - Martin Walek 69
20.05.2018 16:48:46

3 200,00 Kč - nejzby
20.05.2018 16:10:13

2 700,00 Kč - Majja222
20.05.2018 15:57:57

2 400,00 Kč - Elviss
20.05.2018 15:39:59

2 200,00 Kč - Henryk69
20.05.2018 15:02:12

2 300,00 Kč - romanjv
20.05.2018 14:21:16

3 700,00 Kč - EMILIO
20.05.2018 14:20:33