Poslední kopie limitované edice masky Vlado Dzurilly

Nabízíme exkluzivní nabídku poslední kopie masky legendárního slovenského brankáře Vlada Dzurilly z Canada Cupu 1976. Výrobce původní masky z roku 1973, pan Jozef Meliško, se i ve svých 72 letech rozhodl potěšit hokejové fanoušky a začal podle původních otisků vyrábět limitované edice masek, které mnohdy před více než půlstoletím vyrobil pro tehdejší vynikající československé brankáře.

Od každé z cca dvaceti masek, které se představily v zápasech nejvyšší soutěže, vyrobil nebo teprve vyrobí maximálně pět kopií, a tato maska je posledním pátým exemplářem kopie masky, kterou Meliško původně vyrobil pro Vlada Dzurillu před jeho přestupem ze Slovanu Bratislava do Zetor Brno. S originálem této masky, která je v současnosti vystavena v bratislavském Olympijském a športovém múzeu, nastupoval Dzurilla i v zápasech historického prvního ročníku Canada Cupu v roce 1976, a jako svou nejoblíbenější masku ji používal až do konce své aktivní kariéry.

Výrobce masky, pan Jozef Meliško, je v současné době jediným aktivním výrobcem masek na světě, který tuto činnost zvládá i po více než půl století. Všichni ostatní výrobci masek z období let 1960 - 1980 už buďto zemřeli nebo nezvládají náročný proces ruční výroby masek z laminátové textilie a epoxidové pryskyřice. Maska je opatřená podpisem Jozefa Meliško a připojen je i certifikát autenticity podepsaný autorem a zástupcem Archivu českého hokeje, který jako jediný má exkluzivní oprávnění s kopiemi masek a jejich replikami nakládat a obchodovat.

Tato nabídka se už nikdy nebude opakovat!

Prodávající: Fyzická osoba

Poštovné: 200,- Platba v hotovosti na místě ani dobírkou není z důvodu zákona o EET možná. Veškeré platby je nutné uhradit předem na účet, a to i v případě následného osobního odběru.


Zbývající čas

aukce skončila

Konec aukce

ČT 11.8.2022

20:00:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu / dresu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Poslední kopie limitované edice masky Vlado Dzurilly 12 500,00 Kč   0 x Zatím nikdo

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 12 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 12 500,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 0 x
Konec příhozů: 20:00:00 11.8.2022

Celkový výtěžek aukce je 0,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu / dresu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

Originální hraný dres Sáblíka ze Spengler Cupu

Originální hraný zápasový dres Lukáše Sáblíka z prestižního Spengler Cupu, kterého se účastnil za Karlovy Vary v sezóně 2009/10. Dres s podpisem.


Originální dresy Musila a Zámorského z MS 2019

Unikátní šance pro všechny fanoušky získat originální hrané dresy české hokejové reprezentace z mistrovství světa 2019 na Slovensku. K dispozici jsou zápasové hrané originály Petra Zámorského a Davida Musila včetně certifikátů pravosti.


Originál hraný dres Řezníka FC Baník Ostrava s podpisem

Originál hraný dres FC Baník Ostrava, hráč Radim Řezník, Gambrinus liga, sezona 2011/2012. Dres s podpisem hráče.


Originální hraný zápasový dres Lukeše z Mountfield HK

Originální hraný zápasový dres Štěpána Lukeše z Mountfieldu HK v Generali Cupu a přípravných utkáních z léta 2020. S vydraženým dresem získáte i certifikát pravosti.


Aukce hraných dresů HC Slovan Ústí n. L. ze sezóny 2020/21

V aukci můžete získat zápasové hrané dresy ústeckého Slovanu ze sezóny 2020/21. V nabídce je modrá i žlutá sada dresů.