Charitativní aukce: Celokarbonové závodní horské kolo biatlonistky Gabriely Soukalové

Aktivní podpora dárcovství kostní dřeně a snaha o pokrytí nákladů spojených s testováním nových, potenciálních dárců - to spojilo Český biatlon, Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM a firmu Superior. Ve čtvrtek v 9.00 tak startuje historicky první dražba celokarbonového závodního horského kola vítězky celkové klasifikace Světového poháru 2015/16 v biatlonu - Gabriely Soukalové. Výtěžek z ní poputuje již 11. května do rukou Registru.

Na kolech Superior nabírá během letních měsíců síly česká reprezentace v čele s Gabrielou Soukalovou. A právě její kolo, které je opatřené originální grafikou a autentickým podpisem, bude předmětem dražby. „Mám radost, že v Superioru měli takový nápad a dotáhli ho až do realizace,“ říká ke zrodu myšlenky dražby kola Gabriela Soukalová, která sama pomáhá tam, kde je to potřeba. „Většinu svých žlutých startovních čísel už jsem věnovala na různé charitativní projekty a dražby. Jsem nyní v pozici, že mohu pomoci lidem, kteří třeba neměli tolik štěstí, jako my. A této role si velmi cením a vážím,“ dodává.

Veškerý výtěžek z dražby karbonového kola značky Superior bude věnován Českému registru dárců krvetvorných buněk IKEM na podporu dárcovství kostní dřeně. „Vážíme si toho, že český biatlon dává naději na záchranu života těm, kteří to potřebují. Naše spolupráce je dlouhodobá. Biatlonisté aktivně podporují registr již několik let na různých akcích, při jakékoli příležitosti upozorní na tuto problematiku a teď navíc přišli s tím, že nám věnují výtěžek této dražby. Registr ho využije na úhradu nákladů spojených s testováním nových dárců. Vstupní vyšetření nových dárců totiž není hrazeno žádnou zdravotní pojišťovnou a registr musí tyto náklady hradit z vlastních zdrojů nebo sponzorských darů,“ vysvětluje Bc. Gabriela Hošková, koordinátorka Českého registru dárců krvetvorných buněk IKEM.

Dražba probíhá celý týden na webu SPORTOVNIAUKCE.CZ pod odkazem http://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/394. Zúčastnit se může každý, kdo chce pomoci. Výtěžek pak bude Registru předán už 11. května 2016 na Galavečeru českého biatlonu v Hudebním divadle Karlín při příležitosti vyhlášení ankety o nejlepšího biatlonistu sezóny 2015/2016.

Kromě toho se firma Superior rozhodla navíc věnovat čtyři dětská jízdní kola neziskovému sdružení DONOR při FN Motol. To každoročně organizuje rekondiční pobyty pro děti po transplantaci kostní dřeně. Kola tam tak budou sloužit všem potřebným dětem. Právě pro tyto děti z FN Motol vyhledává Český registr dárců krvetvorných buněk vhodné dárce.

Odkaz na detailní specifikaci modelu na stránkách výrobce: zde


Zbývající čas

aukce skončila

Konec aukce

ÚT 10.5.2016

22:00:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu / dresu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Závodní kolo Gabriely Soukalové 100 500,00 Kč   7 x bonita group servis s.r.o.

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 100 500,00 Kč
Vyvolávací cena: 35 000,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 7 x
Konec příhozů: 22:00:00 10.5.2016

Celkový výtěžek aukce je 100 500,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu / dresu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

Dres Baník Ostrava s podpisy hráčů

Bílý dres Baníku Ostrava ve velikosti S, nenošený, s podpisy těchto hráčů: Chmiel František 16, Sus Martin, Hlinka Marek 33, Mondek Karol 19, Nerad Petr a Šustr Martin.


Originální hrané dresy BK Mladá Boleslav z Tipsport extraligy a Ligy mistrů 2021/2022

Vydražte si hraný zápasový dres některého z hráčů A týmu BK Mladá Boleslav! I letos si můžete pořídit originální dresy, ve kterých hráči nastupovali v sezoně 2021/2022, a v nichž nakonec Bruslaři dokráčeli až do semifinále a obsadili konečnou čtvrtou příčku v rámci celé soutěže. V aukci je bílá sada dresů vč. unikátních nášivek k play off. V aukci rovněž najdete několik kusů zelených dresů z Ligy mistrů, kterou Bruslaři v tomto ročníku rovněž hráli, a které mají skutečný punc vzácnosti, protože momentálně není jisté, kdy a zda vůbec bude BK Mladá Boleslav tuto prestižní evropskou soutěž znovu hrát.


Aukce dresů Dukly – mistři Chance ligy 2022

Do aukce jdou dresy Dukly Jihlava ze sezony 2021/2022, ve které Dukla vyhrála Chance ligu a získala mistrovský titul. V následné baráži pak bojovala o postup do Tipsport extraligy ledního hokeje. Jde o originální hrané dresy, které není možné nikde jinde koupit. Dres je dodáván ve speciálním dárkovém balení (bez certifikátů pravosti, ty nahrazuje nášivka nebo sublimace Authentic Game Jersey).


Dres Gudase z Washingtonu Capitals

Nový černý dres Radko Gudase z Washingtonu Capitals. Dres je s visačkami ve velikosti 60.


Dres Simona z Pittsburghu Penguins

Nový černý dres Dominika Simona z Pittsburghu Penguins. Dres je s visačkami ve velikosti 60.