Charitativní aukce BOBování 2017 pro Adélku

Předmětem charitativní aukce pro BOBování 2017 je žlutý a černý dres vyrobený k příležitosti exhibice při oslavách 70. let litvínovského hokeje, která se odehrála na ZS Ivana Hlinky 19.12.2015. Oba dresy jsou podepsány kompletními týmy, které nastoupili ve hvězdném složení:

Žlutý tým - Lukeš V. – Gýna, Hranáč, Kroupa, Kubát, Skuhrovec, Šlégr, Vopat – Bahenský, Bednařík, Beránek ml., Branda, Hlinka ml., Hübl, Kotrla, Kubinčák, Ručinský, Skořepa.

Černý tým - Orct – Goga, Klobouček, Molnár, Nikolov, Nosek, Zetek – Alinč, Balázs, Kysela, Lukeš F., Machulda ml., Patera, Procházka, Straka, Trávníček, Vlasák.

Ke dresům bude vystaven certifikát jejich pravosti.

Akce BOBování je zaměřená na pomoc postiženým dětem v regionu, potřebujícím finanční příspěvek na konkrétní přístroj, rehabilitační pomůcku, či lázeňský pobyt. „BOBovat“ budeme letos 22. dubna v 18:30 hodin v sále restaurace Beseda v Křižanově u Hrobu. BOBování pořádá regionální folková kapela Bob a Bobci, která tento charitativní festival založila na počest zesnulého kapelníka Boba, která miloval děti kolem sebe a rád jim dělal radost. Akci také podporují regionální živnostníci, firmy a účinkující kapely.

Letos pomáháme pětileté Adélce Steinickerové, která se narodila s poměrně vzácným dědičným onemocněním – Larsenovým syndromem.

Nemoc se projevuje nadměrnou pohyblivostí kloubů a vazů. Klouby se tak mohou snadno dostat ze své přirozené polohy a způsobit tak vážné komplikace, např. luxaci (vykloubení).

U Adélky byla také v souvislosti s tímto syndromem zjištěná vrozená vada – oboustranný pes equinovarus. Projevuje se chybným postavením nohou v hlezenním kloubu, kdy jsou nohy stočeny směrem dovnitř a vzhůru. Nejde sice o bolestivé onemocnění, ale ovlivňuje schopnost dítěte naučit se stát a chodit. Proto bylo nutné začít s léčbou již v kojeneckém věku.

Svoji první operaci prodělala Adélka již v deseti měsících. Klouby má postiženy na všech končetinách, potřebuje pomoc okolí i při nejběžnějších činnostech. BOBování by rádo Adélce přispělo k nákupu rehabilitačních pomůcek, kočárku, ortopedické obuvi a uhrazení lázeňského pobytu.

Od roku 2013 pomáhají akci i Ropáci a pořádají sbírky a aukce dresů hokejových ikon.

Pomoci můžete i Vy! Adélce byl založen transparentní účet, jehož číslo je 2401185594/2010. Tam můžete zasílat finanční příspěvky, ať už velké, či malé.

Děkujeme!

Fanklub litvínovského hokeje Ropáci on Tour, z.s. ve spolupráci s klubem HC VERVA Litvínov


Zbývající čas

aukce skončila

Konec aukce

PO 10.4.2017

18:00:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu / dresu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
#70 Černý tým 6 250,00 Kč  14 x Andy-Froy

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 6 250,00 Kč
Vyvolávací cena: 999,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 14 x
Konec příhozů: 18:00:00 10.4.2017
#70 Žlutý tým 6 250,00 Kč  14 x Andy-Froy

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 6 250,00 Kč
Vyvolávací cena: 999,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 14 x
Konec příhozů: 18:00:00 10.4.2017

Celkový výtěžek aukce je 12 500,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu / dresu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

Dres Baník Ostrava s podpisy hráčů

Bílý dres Baníku Ostrava ve velikosti S, nenošený, s podpisy těchto hráčů: Chmiel František 16, Sus Martin, Hlinka Marek 33, Mondek Karol 19, Nerad Petr a Šustr Martin.


Originální hrané dresy BK Mladá Boleslav z Tipsport extraligy a Ligy mistrů 2021/2022

Vydražte si hraný zápasový dres některého z hráčů A týmu BK Mladá Boleslav! I letos si můžete pořídit originální dresy, ve kterých hráči nastupovali v sezoně 2021/2022, a v nichž nakonec Bruslaři dokráčeli až do semifinále a obsadili konečnou čtvrtou příčku v rámci celé soutěže. V aukci je bílá sada dresů vč. unikátních nášivek k play off. V aukci rovněž najdete několik kusů zelených dresů z Ligy mistrů, kterou Bruslaři v tomto ročníku rovněž hráli, a které mají skutečný punc vzácnosti, protože momentálně není jisté, kdy a zda vůbec bude BK Mladá Boleslav tuto prestižní evropskou soutěž znovu hrát.


Aukce dresů Dukly – mistři Chance ligy 2022

Do aukce jdou dresy Dukly Jihlava ze sezony 2021/2022, ve které Dukla vyhrála Chance ligu a získala mistrovský titul. V následné baráži pak bojovala o postup do Tipsport extraligy ledního hokeje. Jde o originální hrané dresy, které není možné nikde jinde koupit. Dres je dodáván ve speciálním dárkovém balení (bez certifikátů pravosti, ty nahrazuje nášivka nebo sublimace Authentic Game Jersey).


Dres Gudase z Washingtonu Capitals

Nový černý dres Radko Gudase z Washingtonu Capitals. Dres je s visačkami ve velikosti 60.


Dres Simona z Pittsburghu Penguins

Nový černý dres Dominika Simona z Pittsburghu Penguins. Dres je s visačkami ve velikosti 60.