Podepsané NHL dresy českých hvězd!

Originální NHL dresy ze série NHL Premier. Dresy osobně podepsány Jakubem Voráčkem a Dominikem Haškem. Dresy jsou opatřeny certifikáty pravosti. Vhodné pro sběratele k zarámování.

Prodávající: Fyzická osoba

Poštovné: 150,- Platba v hotovosti na místě ani dobírkou není z důvodu zákona o EET možná. Veškeré platby je nutné uhradit předem na účet, a to i v případě následného osobního odběru.

Zbývající čas

aukce skončila

Konec aukce

PO 20.5.2019

20:00:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu / dresu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz Koupit teď
#39 Hašek Dominik (Detroit Red Wings) 9 090,00 Kč   1 x 100,00 Kč | 01:28:31 13.5.2019 m.durnak@email.cz

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 9 090,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 990,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 1 x
Naposledy přihozeno: 01:28:31 13.5.2019
Konec příhozů: 20:00:00 20.5.2019
#93 Voráček Jakub (Philadelphia Flyers) 9 140,00 Kč   2 x 50,00 Kč | 19:54:04 20.5.2019 janpiksa

Aukce položky ukončena

Aktuální cena: 9 140,00 Kč
Vyvolávací cena: 8 990,00 Kč
Min. příhoz: 50,00 Kč
Příhozů: 2 x
Naposledy přihozeno: 19:54:04 20.5.2019

Celkový výtěžek aukce je 18 230,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu / dresu Cena Čas Přihazující Příhoz
Voráček Jakub (Philadelphia Flyers) 9 140,00 Kč 20.05.2019 19:54:04 janpiksa

Aukce položky ukončena

Hašek Dominik (Detroit Red Wings) 9 090,00 Kč 13.05.2019 01:28:31 m.durnak@email.cz

Aukce položky ukončena

Voráček Jakub (Philadelphia Flyers) 9 090,00 Kč 13.05.2019 01:22:44 m.durnak@email.cz

Aukce položky ukončena

  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

Podepsaný dres Filipa Zadiny - Detroit Red Wings

V aukci můžete získat podepsaný dres #11 Filip Zadina - Detroit Red Wings. Jedná se o autentický dres NHL (Autentic NHL Jersey Collection) od firmy Adidas. Společně s dresem získáte i zalaminovanou fotografii Filipa Zadiny s podepsaným dresem (viz. fotka).

Puk Pragobanka Cup 1994

Puk Pragobanka Cup 1994.

Puk Pragobanka Cup 1997

Puk Pragobanka Cup 1997.

EHT 2017 - oficiální hrací puk

EHT 2017 - oficiální hrací puk.

Aukce dresů Zápasu století pro ALSU

SK Sigma Olomouc slaví v letošním roce 100 let od svého založení. K této příležitosti uspořádala 8. září „Zápas století“, který za účasti legend Sigmy a české reprezentace zaplnil Andrův stadion.