Original used hockey jerseys

or other collectible artifacts

Sběratelské puky z MS 2024 photo

Sběratelské puky z MS 2024

Sběratelské, limitované puky z utkání - Česko x Rakousko ze 17.5.2024 , kdy Česká republika vyhrála 4:0 . Česko x Velká Británie z 18.5.2024, kdy Česká republika vyhrála 4:1.


Veterán Cup 2024 – charitativní aukce photo

Veterán Cup 2024 – charitativní aukce

Aukce cenných sportovních předmětů z ledního hokeje a fotbalu. Výtěžek z aukce poputuje na konto charitativního hokejbalového turnaje Veterán Cup Letohrad 2024, který podporuje základní školu speciální Neratov pro žáky s mentálním a kombinovaným postižením a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.


Autogramy hokejistů Gudase, Paláta a Mrázka photo

Autogramy hokejistů Gudase, Paláta a Mrázka

této aukci můžete získat originální autogramy hokejistů Radka Gudase, Petra Mrázka a Ondřeje Paláta.


Originální zápasový dres Brabce z kvalifikace ME 2024 photo

Originální zápasový dres Brabce z kvalifikace ME 2024

Originální zápasový reprezentační dres Jakuba Brabce, kvalifikační utkání EURO 2024 Česko – Moldavsko, 20.11.2023. Hráč byl před utkáním vyřazen z nominace.


Originální hrané dresy Zámorského a Musila z MS 2019 photo

Originální hrané dresy Zámorského a Musila z MS 2019

Originální hrané zápasové reprezentační dresy Petra Zámorského a Davida Musila z 83. mistrovství světa 2019, které se konalo na Slovensku. Česká reprezentace skončila na čtvrtém místě. Jedná se o hrané dresy z červené sady včetně certifikátů pravosti.


Originální hraný dres Hudlera z MSJ 2002 photo

Originální hraný dres Hudlera z MSJ 2002

Originální hraný reprezentační dres útočníka Jiřího Hudlera z Mistrovství světa juniorů 2002, které se konalo v Pardubicích a Hradci Králové. Česká reprezentace obsadila konečné 7. místo. Hudler v sedmi zápasech zaznamenal branku a dvě asistence.


Originální hraný dres Pilaře z Toronta s certifikátem photo

Originální hraný dres Pilaře z Toronta s certifikátem

Originální hraný zápasový dres českého obránce Karla Pilaře z jeho působení v Torontu Maple Leafs v sezóně 2001/02. Pilař v sezóně odehrál za javorové listy 23 utkání, ve kterých nasbíral 4 body. Další 4 body přidal ještě v 11 zápasech play off. Dres s certifikátem pravosti.


Aukce reprezentačních dresů českého týmu z MS U18 photo

Aukce reprezentačních dresů českého týmu z MS U18

Česká reprezentace má za sebou MS U18, které hostilo v letošním roce Finsko. Ačkoliv svěřenci trenéra Čermáka postoupili ze základní skupiny z nadějného 2. místa, ve čtvrtfinále podlehli Slovensku a turnaj pro ně předčasně skončil. Nyní můžete vydražit originální dresy značky Tackla z bílé sady, ve které hráči nastoupili ve všech utkáních základní skupiny, tj. se Švýcarskem, Kanadou, Švédskem a Kazachstánem.


Podepsané klubové karty HC Mountfield České Budějovice photo

Podepsané klubové karty HC Mountfield České Budějovice

V aukci můžete získat originální autogramy hokejistů a trenérů na oficiálních podpisových kartách týmu HC Mountfield České Budějovice ze sezóny 2012/2013, během které běžela dočasně výluka v NHL. V aukci tedy můžete získat i podepsané karty vybraných hráčů NHL, kteří během výluky v tomto klubu hráli.


Fotbalová šála argentinské a světové legendy Maradony photo

Fotbalová šála argentinské a světové legendy Maradony

Aukce exkluzivní fotbalové šály argentinské a světové legendy "božského" Diega Armanda Maradony. Diego byl argentinský fotbalista a poté i trenér argentinské reprezentace. Všeobecně je považován za jednoho z nejlepších a nejtalentovanějších světových hráčů všech dob. S národním týmem Argentiny zvítězil ve finále Mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 1979 v Japonsku. Vyhrál MS v Mexiku v roce 1986 a byl druhý na MS 1990 v Itálii. Pelé ho zařadil v roce 2004 mezi nejlepší světové fotbalisty.


Zápasové reprezentační dresy Coufala a Holeše photo

Zápasové reprezentační dresy Coufala a Holeše

V aukci je možné získat originál zápasové reprezentační dresy Vladimíra Coufala a Tomáše Holeše.


Originální hraný dres Hauzra z FC Slovan Liberec photo

Originální hraný dres Hauzra z FC Slovan Liberec

Originální hraný zápasový dres bývalé brankáršké legendy ZBYŇKA HAUZRA z fotbalového klubu FC SLOVAN LIBEREC. Zbyňek Hauzr působil ve Slovanu Liberec 15 let v sezónách 1998 až 2013 a odchytal pod Ještědem 141 zápasů! S Libercem získal dva mistrovské tituly v sezónách 2005/2006 a 2010/2011.


Reprezentační dres USA z MS 2024 s podpisy photo

Reprezentační dres USA z MS 2024 s podpisy

Reprezentační dres USA od firmy Nike podepsaný hvězdami z NHL jako Tkachuk, Gaudreau, Zegras, Jones, Werenski atd., dále trenérem Hynesem či GM Johnem Vanbiesbrouckem. Dres velikosti L.


Originální hraný reprezentační dres Tomáše Řepky photo

Originální hraný reprezentační dres Tomáše Řepky

Aukce originálního hraného zápasového dresu bývalého obránce a legendy Tomáše Řepky i s podpisem z české fotbalové reprezentace. Tomáš Řepka odehrál v české, ale také ještě i v československé reprezentaci celkem 46 utkání a vstřelil 1 gól!


Originální hraný dres Ericha Kühnhackla s podpisem photo

Originální hraný dres Ericha Kühnhackla s podpisem

Aukce originálního hraného dresu německé hokejové legendy - Ericha Kühnhackla s podpisem. Dres je z hokejové exhibice českých a německých legend z roku 2002, kterou uspořádala další legenda a nejlepší střelec československé historie a dalších individuálních rekordů Milan Nový.


Dres Zápotočného z Besiktasu Istanabul photo

Dres Zápotočného z Besiktasu Istanabul

Aukce dresu předního tureckého fotbalového klubu Beşiktaş JK Istanbul - Tomáš Zápotočný. Tomáš působil v BJK od roku 2008 do 2011 a s klubem získal v sezóně 2008/2009 mistrovský titul a v sezónách 20008/2009 a 2010/2011 také turecký pohár.


Limitovaná stříbrná mince Dominika Haška s certifikátem photo

Limitovaná stříbrná mince Dominika Haška s certifikátem

Aukce stříbrné sběratelské mince legendy českého, československého i světového hokeje brankáře Dominika Haška. Mincí s podobiznou Dominika Haška a jeho legendárním číslem 39 vyrobeno jen 500 ks a jsou vyprodané. Součástí mince je i certifikát pravosti.


Hraný dres HC Moeller Pardubice photo

Hraný dres HC Moeller Pardubice

Hraný dres HC Moeller Pardubice dle fotek. Jmenovka odpáraná.


Hokejka z MS 1972 v Praze photo

Hokejka z MS 1972 v Praze

Hokejka s originálními podpisy českých hokejových mistrů světa z MS 1972, které se konalo v Praze.


Ondra Buchtela pomáhá nadačnímu fondu Krtek photo

Ondra Buchtela pomáhá nadačnímu fondu Krtek

Získej a pomůžeš. Máme tu něco zvláštního pro všechny vášnivé fanoušky hokeje a zároveň pro ty, kdo chtějí udělat dobrou věc. Představujeme vám tyto exkluzivní ceny, které nejsou jen o hře, ale o pomoci těm, kteří to potřebují. Každá částka vydražená za tyto předměty půjde přímo na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Projekt Ondra Buchtela pomáhá je součástí charitativního hokejbalového zápasu, který se uskuteční 20. 7. 2024 v Ústí nad Labem mezi týmem Ondry Buchtely složený ze známých sportovců a hokejbalovým týmem Coma Legendy.


Hraný dres Janis Jaks - HC Verva Litvínov 2023/24 photo

Hraný dres Janis Jaks - HC Verva Litvínov 2023/24

Hraný dres Janise Jakse z aktuálně dohrané sezóny, kde tým HC Verva Litvínov skončil na čtvrtém místě. Dres s certifikátem pravosti.


Sběratelský puk SUIxCZE z MS v hokeji 2024 photo

Sběratelský puk SUIxCZE z MS v hokeji 2024

V aukci je možné vydražit sběratelský puk k utkání mezi Švýcarskem a Českem, který se odehrál 13.5.2024 v pražské O2 Aréně. Český národní tým v zápase podlehl Švýcarům na nájezdy 1:2.


Dres SK Slavia Praha s podpisy photo

Dres SK Slavia Praha s podpisy

Dres SK Slavia Praha podepsán vlastnoručně všemi hráči tehdejšího týmu z roku 2019, kdy Slavia získala treble a dostala se až do čtvrtfinále Evropské ligy (Mistr ligy, vítěz poháru, vítěz Superpoháru) Dres je velikosti L.


Aukce originálních modrých retro dresů z Betano Hockey Games 2023/24 v Brně photo

Aukce originálních modrých retro dresů z Betano Hockey Games 2023/24 v Brně

Svěřenci trenéra Rulíka nastoupí do zápasu proti Švýcarsku ve speciálních modrých dresech, a to hned ze dvou důvodů. Půjde o symbolické vyjádření pocty hokejovým legendám z let 1947 a 1969 a zároveň dobročinnou pomoc autistickým dětem prostřednictvím neziskové společnosti Modrá pomáhá. V rámci Betano Hockey Games, které se konaly od 2. do 5. května v Brně, se uskutečňuje dražba hraných a podepsaných modrých dresů a výtěžek půjde na pomoc právě dětem s poruchou autistického spektra v Jihomoravském kraji.


Originální reprezentační dres Jágra z MS 2010 photo

Originální reprezentační dres Jágra z MS 2010

Originální reprezentační dres Jaromíra Jágra ze zlatého šampionátu 2010, které se konalo v Německu. Jedná se o originální dres připravený k zápasu bez nášivek Škoda na rukávech, včetně "A". Dres podepsaný celým zlatým týmem, který dovezl poslední nejcennější kov pro Českou republiku.


Last bids