Krásný vítězný sportovní suvenýr! Podepsaný dres hráče Slavia Praha - Lukáše Provoda, který nastoupil do posledního zápasu skupiny Ligy Národů v Olomouci, který se odehrál 19.11.2024. Česko porazilo Gruzii 2:1, vyhrálo svou skupinu a vylepšilo si postupové naděje na Mistrovství světa 2026. Dres má všitý chip přes který si načtete certifikát autentičnosti.
Prodávající: Fyzická osoba
Poštovné: 150,- Platba v hotovosti na místě ani dobírkou není možná. Veškeré platby je nutné uhradit předem na účet, a to i v případě následného osobního odběru.
auction ended
FR 17.1.2025
20:00:00
Sat 26.7.2025
06:22:33
Item name | Prize | No. of bids | Bid | |
---|---|---|---|---|
Provod Lukáš | 12 500,00 Kč | 0 x |
Item bidding ended |
Total amount raised by auction is 0,00 Kč.
Item name | Prize | Bid |
---|
V aukci můžete získat originální dresy české hokejové reprezentace ve variantě připravený do hry nebo hraný. K dresům není přikládán certifikát pravosti.
Originální hraný dres Vernera Ličky z belgického klubu Koninklijk Berchem Sport z roku 1988. Dres s podpisem hráče.
V aukci můžete získat možnost stát na střídačce jednoho z týmů během charitativního Utkání Ondřeje Buchtely jako asistent trenéra. Výtěžek zápasu bude rovnoměrně rozdělen mezi Nadační fond Pirátské srdce a organizaci Kapka 97, což je organizace zabývající se pomocí onkologickým pacientům a pomáhá rodinám zvládat nemoc či návrat do běžného života po prodělaném onemocnění.
Sběratelské kartičky Jaromíra Jágra k burze sportovních karet EXPO Kladno 2024. Limitovaná série, která je individuálně číslována.
Originál hraný nepraný dres Cameron Jerome ze zápasu Premier League: FC Crystal Palace – Norwich City hraného dne 1.1.2014. Dres s vlastnoručním podpisem hráče a s výraznými stopami ze zápasu viz. foto.