Prodám osobně podepsané repliky mistrovských dresů Rudé hvězdy Brno a Zkl Brno . Dres Bohumila Proška je z 50 let a Zkl Brno ze 60 let . Na dresu Zkl jsou podpisy Bubník, Danda, Nadrchal, Potsch, Vaněk , Přecechtěl, Černý, Farda, Mašlaň, Olejník, Meixner a další.
Zadavatel: Fyzická osoba Poštovné: 120,-
auction ended
FR 23.12.2016
18:00:00
Mon 28.7.2025
01:26:13
Number | Item name | Prize | No. of bids | Last bid | Winner | Bid | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
#10 | Podepsaný dres Bohumila Proška | 2 000,00 Kč | 1 x | Daniel79 |
Item bidding ended |
||
# | Podepsaný dres hráči Zkl Brno | 5 600,00 Kč | 2 x | Lud27 |
Item bidding ended |
Total amount raised by auction is 7 600,00 Kč.
Item name | Prize | Bid |
---|
V aukci můžete získat originální dresy české hokejové reprezentace ve variantě připravený do hry nebo hraný. K dresům není přikládán certifikát pravosti.
Originální hraný dres Vernera Ličky z belgického klubu Koninklijk Berchem Sport z roku 1988. Dres s podpisem hráče.
V aukci můžete získat možnost stát na střídačce jednoho z týmů během charitativního Utkání Ondřeje Buchtely jako asistent trenéra. Výtěžek zápasu bude rovnoměrně rozdělen mezi Nadační fond Pirátské srdce a organizaci Kapka 97, což je organizace zabývající se pomocí onkologickým pacientům a pomáhá rodinám zvládat nemoc či návrat do běžného života po prodělaném onemocnění.
Sběratelské kartičky Jaromíra Jágra k burze sportovních karet EXPO Kladno 2024. Limitovaná série, která je individuálně číslována.
Originál hraný nepraný dres Cameron Jerome ze zápasu Premier League: FC Crystal Palace – Norwich City hraného dne 1.1.2014. Dres s vlastnoručním podpisem hráče a s výraznými stopami ze zápasu viz. foto.